BIOPEPTIDE COMPLEX
Strona głównaOFERTA:

Kosmeceutyki

Odchudzanie

Suplementy Nutrivi

FOTO galeriaBiopeptide Complex

Rewolocja bez skalpela
Bożena Jarząbkiewicz
inwestor@ksiegasnow.plAktualizacja
2018-01-22 20:22


WellU Larens Rewolocja bez skalpela

Nutraceutyki NUTRIVI opracowano na podstawie badań naukowych, tworząc przełomowy program, który pozwala uzupełniać "cząsteczki życia" w codziennej diecie.
Jego podstawą są suplementy pozyskiwane z naturalnych ekstraktów znanych ludziom od tysięcy lat jako zdrowe i niezbędne komponenty diety.
Suplementy NUTRIVI wyróżniają się naturalnymi składnikami oraz ich odpowiednim doborem. Właściwe połączenie wybranych ekstraktów prowadzi do efektu synergii, czyli spotęgowania skuteczności poszczególnych elementów. W dodatku tak dobrane surowce działają na organizm człowieka w sposób holistyczny.
Poprzez właściwe uzupełnianie codziennej diety niezbędnymi składnikami zawartymi w nutraceutykach NUTRIVI dajemy sobie możliwość na nowo cieszyć się życiem, podnosząc jego komfort i jakość.

Peptide Drink Health & Beauty 4x300ml
Bezkonkurencyjne źródło aminokwasów i peptydów kolagenu rybiego, w 100% naturalnego, najlepiej przyswajalnego pochodzenia. Obecność synergicznie sprzężonych: witaminy C z aceroli i krzemu ze skrzypu polnego w wysokich stężeniach oraz kurkuminy sprawiają, że preparat może nosić miano suplementu idealnego.

Korzyści z regularnego stosowania drinków peptydowych:
wspiera organizm w spowalnianiu procesów starzenia się m. in. skóry, kości, stawów, naczyń krwionośnych i innych organów, których budulcem jest białko kolagenu,
wspomaga regenerację tkanki chrzęstnej, wpływa na utrzymanie prawidłowych funkcji stawów,
wspomaga przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciwbólowo,
przyczynia się do hamowania aktywności enzymów starzeniowych (metaloproteina),
pomocna w utrzymaniu mocnych paznokci i włosów, więcej


WellU Nutrivi

Good Life Vital Pro 30 kapsułek
Preparat, którego skład opiera się w 100% na naturalnych ekstraktach z roślin (kurkuma, różeniec górski, kordyceps chiński, ashwagandha, pieprz czarny, ginkgo biloba, synefryna). Dobroczynne działanie każdego z nich na organizm człowieka znane jest od tysięcy lat w medycynie chińskiej, indyjskiej czy ludowej.
Dzięki połączeniu ich w unikatową kompozycję ze starannie wyselekcjonowanych źródeł powstał wyjątkowy, jedyny na rynku produkt, którego zadaniem jest pobudzenie, podniesienie witalności i dobrego samopoczucia, przywrócenie równowagi i poprawę pracy mózgu. więcej
WellU Nutrivi

Revicoll Omega Plus + Vitamin K2MK7 60 kapsułek
Multifunkcyjny preparat o niebagatelnym znaczeniu dla układu naczyniowo-krwionośnego oraz systemu kostnego. Nowa formuła zawiera zwiększone o 33% stężenie kwasów tłuszczowych Omega 3, aminokwasów, peptydów i kolagenu rybiego, a działanie obecnych w preparacie wapnia i witaminy D uzupełnia niezbędna do ich prawidłowego funkcjonowania witamina K2 MK-7.

Korzyści z regularnego stosowania:
odbudowuje kolagen w kościach, stawach, ścięgnach i skórze,
przyspiesza regenerację urazów i złamań,
hamuje aktywność enzymów starzeniowych, spowalniając starzenie się m.in. skóry, kości, stawów, naczyń krwionośnych i innych organów,
działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie,
zapobiega wapnieniu naczyń krwionośnych,
pozytywnie oddziałuje na układ nerwowy,
więcej


WellU Nutrivi

Turbo Reductor 30 kapsułek
Unikalny preparat stworzony z myslą o szczupłej sylwetce. Kompozycja synergicznie współdziałających naturalnych ekstraktów z mango afrykańskiego, ananasa, papai, papryki chili, imbiru i wyciągu z zielonej kawy pozwala w bezpieczny, skuteczny i trwały sposób zredukować tkankę tłuszczową.
Wyjątkowa kompozycja najcenniejszych składników tworzy z niego jedyny na rynku suplement diety, który ma tak szerokie spektrum działania - nie tylko wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej ale również wpływa na poprawę ogólnego stanu zdrowia.
więcej
WellU Nutrivi


Vitamin C+ 90 kapsułek
Ekstrakt z dzikiej róży, aceroli i rokitnika – roślin, w których naturalna witamina C występuje w kilkukrotnie większych stężeniach niż np. w cytrynie.
Opracowana receptura dostarcz wyjątkowej "molekuły życia" - witaminy C, pochodzącej wprost z natury.
Ekstrakt z dzikiej róży, aceroli i rokitnika Vitamin C to idealne połączenie naturalnych składników pomagających zachować zdrowie.

Naturalna witamina C przy regularnym stosowaniu przyczynia się do:
tworzenia kolagenu, tym samym stymuluje procesy kolagenogenezy w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń włosowatych, skóry, dziąseł i zębów oraz kości i chrząstek,
zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia,
utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego

Naturalna witamina C pomaga w:
prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego,
prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego,
utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych,
ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym regeneracji zredukowanej formy witaminy E.
więcej

WellU Nutrivi


WellU Nutrivi
kliknij aby powiększyćOdkryj tajniki pięknego wyglądu, zdrowia i dobrego samopoczucia