BIOPEPTIDE COMPLEX
Strona głównaOFERTA:

Kosmeceutyki

Odchudzanie

Suplementy Nutrivi

FOTO galeriaBiopeptide Complex

Rewolocja bez skalpela
Bożena Jarząbkiewicz
inwestor@ksiegasnow.plAktualizacja
2018-01-22 20:22WellU Larens Rewolocja bez skalpelaSLIM FOOD jest skuteczny i działa szybko
Dostepny w dwóch wersjach: Slim Food Intensiv oraz Slim Food Classic
Pierwsze spadki wagi zauważalne są już w ciągu pierwszych kilku dni stosowania. Zazwyczaj już cztery tygodnie kuracji doprowadzają do wyczekiwanych efektów.
W trakcie pierwszych trzech tygodni kuracji kobiety są w stanie stracić 4 do 10 kg, a mężczyźni nawet 8 do 15 kg.

SLIM FOOD korzystnie wpływa na metabolizm
Wysoka zawartość błonnika usprawnia perystaltykę jelit, syci – hamując poczucie głodu, a efekty oczyszczania organizmu zauważalne są nie tylko na wskazaniach wagi, ale i w lepszym samopoczuciu, wzroście energii oraz poprawie kondycji skóry, włosów i paznokci.
Chudniesz niezależnie od aktywności fizycznej. "Szybkość" działania SLIM FOOD polega również na oszczędności czasu i energii – które traciłbyś w kuchni czy na zakupach.

SLIM FOOD jest łatwy w zastosowaniu
Dostajesz gotowy do spożycia, pełnowartościowy produkt, łączący w sobie działanie dietetyczne, odżywcze i prozdro- wotne.
Został dostosowany do Twojego trybu życia. Możesz zabrać go ze sobą do pracy, w podróż czy do kina.

SLIM FOOD działa bezpiecznie
To produkt pozbawiony konserwantów, barwników, GMO, rafinowanego cukru. SLIM FOOD zaopatruje organizm we wszystkie niezbędne składniki odżywcze: mięśnie dostają budulec, w skutek czego spalana jest tkanka tłuszczowa, nie mięśniowa.
Wszystko to bez krzty epinefryny, substancji moczopędnych czy przyśpieszaczy metabolizmu, a siłami natury według receptury przodków. Kuracja SLIM FOOD wspiera naturalne procesy organizmu, kształtuje wagę, sylwetkę i wyrabia zdrowe nawyki żywieniowe. Nie musisz się obawiać efektu jo-jo. więcej


WellU Slim Food

WellU Slim Food